Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Edius 8 felirat plugin?

Edius 8 felirat plugin?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Edius 8-at használok, de sehol sem találok hozzá ingyenesen letölthető felirat plugint, amivel tudnék designos szalagcímeket például betenni a videókba.

Előre is köszönöm! :)



2017. jan. 5. 23:28
 1/9 DjImipapa ***** válasza:
2017. jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elméletileg a telepítésnek kicsomagolás után azonnal elindul?

2017. jan. 6. 07:56
 3/9 DjImipapa ***** válasza:
Passzolom a kérdést, nem próbáltam, de a videón olyasmi történik, ha jól láttam:)
2017. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de sajnos ez csak akkor működik, ha egy key van hozzá csatlakoztatva. :)
2017. jan. 6. 18:47
 5/9 DjImipapa ***** válasza:
Free-be nemigen van... de társítható több titlerprogram kész anyaga is hozzá....
2017. jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd?
2017. jan. 7. 23:09
 7/9 DjImipapa ***** válasza:

Hát pl. newbue kompatibilis, after effects adobétől is valamennyire...de alapból is lehet azért látványos dolgokat csinálni, de ehhez magas szinten kell kezelni a programot, és ez minden ilyen dologra érvényes.:)

https://www.youtube.com/watch?v=HIAkdFeXsS0

Egyébiránt semmi baj az ediussal, de én Powerdirector párti vagyok!:)

2017. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Imádom az Ediust, de ezt a műsorgyártyásban rengetegen használják.

Köszi!

2017. jan. 8. 11:54
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg nagyon jól megy az Edius,csak láttam pár dolgot a VisTitleben és beleszerettem! :)
2017. jan. 8. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!