Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen alkalmazással készült...

Milyen alkalmazással készült ez a kép?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 6. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt telefonon kivitelezni nem egyszerű, de egy képszerkesztővel sztem megoldható, amivel lehet rajzolni is rá :D sztem, de elég kicsi a kép, ha magától generálta így akkor nem tudom
2017. jan. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Nem mindegy? A képadatokból nem derül ki, és egyébként se látok benne semmi különöset. Ha mindenképpen telefonra kell, keress egyet, amelyik rajzolni is tud, oszt' jónapot.

[link]

Közönséges számítógépre meg nem létezik olyan hitvány képszerkesztő, amelyikkel ne tudnád megcsinálni. De annyira nem ám, hogy egy ilyen együgyű firkánál még a Paint is simán labdába rúghat.

@1: Ez nem a kép alapján automatikusan generált rajz, jól látszik, hogy egyáltalán nem is követi a formát.

2017. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!