Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítettem egy játékot, és...

Telepítettem egy játékot, és nem indul el, mert a MSVCR100. dll hiányzik. Hiába raktam fel a Microsoft Visual C++ -t a legújabbat is és ami a játék mappájában van azt is, akkor is ezt a hibát kapom. Miért?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Microsoft Visual C++ 2010

32 v 64b op függő

2017. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

[link]

Töltsd le és rakd be a játék mappájába!

2017. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem segített ez sem. Valami más?
2017. jan. 8. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Pedig ez a megoldás, én vagy 6-7 félét feltettem, 2005, 2008, 2010 stb, mire jó lett (64 bites rendszerre 32-est is, mivel a játék is 32-es volt).

Általában az biztos jó, amit a játékkal adnak. Ha nincs benne, marad a manuális megoldás.

Ui.: ezek egymástól függetlenek, hiába van fent a legújabb, ha neki régebbi kell. De sok vizet nem zavar, ha fent van olyan is, amit semmi nem használ.

2017. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam azzal is amit hozzá adtak, de akkor se volt jó. Újra kell indítani a gépet ha felrakok egy fajtát? Amúgy így is próbáltam. Már egyáltalán nincs tippem, hogy mit csináljak.
2017. jan. 8. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit a #2 írt az baromság, nem a játék könyvtárába kell tenni hanem a system32 mappába

És, igen ez a megoldás a visual c++ kell felrakni akár az összeset mivel sok vizet nem zavar.

esetleg indítsd újra a gépet és/vagy telepítsd a játékot is újra

2017. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ha #3-as műveletét megcsináltad, akárhova is másoltad, azokat a fájlokat jobb, ha törlöd (különben nem a játék mappájába kell tenni). Ezek a "dllshare" oldalak nem a legbiztonságosabb megoldások, de valószínű az általad letöltött dll még nem futott. A másik, hogy nem egy fájlról lesz szó, tehát függőségek fognak kialakulni, amivel azt éred el, hogy tucatjával hiányol majd ilyen-olyan dll-t, amiket egyesével (bizonytalanul) levadászol, és a végén lehet mégse működik.
2017. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, #2-re gondoltam.
2017. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sikerült. Megcsináltam mindent, letöltöttem bemásoltam a system mappába, telepítettem 4 féle visual c++-t, újraraktam a játékot és sikerült. Igaz most már a játékkal van gond.
2017. jan. 9. 17:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Mégpedig?
2017. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!