Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Visual C++ törlés...

Microsoft Visual C++ törlés és újratelepítés?

Figyelt kérdés
AZ lenne a problémám, hogy letöltöttem a Skyrim Special Edition-t de amikor elindítottam folyton hiányzó dll fájlokat követel. Ezeket ugyebár gyorsan pótoltam ám eljutotta marra a pontra hogy mikor elindítom akkor egy (0xc000005) errort kapok. Kipróbáltam majdnem minden módot a kijavítására amit találtam de egyik sem működött, azonban a Visual C++ újratelepítését még nem és az lenne a kérdésem hogyha kitörlöm az összes verziót és újratelepítem mindet akkor a korábbi programok és játékok amik alkalmazták fognak-e ugyan úgy működni vagy van rá esély hogy nem fognak elindulni?

2016. nov. 27. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a 2015-öst használja, elég azt. A telepítők ott vannak a játék könyvtárában.
2016. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen csoda történt de valamilyen úton módon sikerült feltelepítenem annak ellenére, hogy egész nap nem sikerült az végett mert a "Windows7_SFC_x64" résznél megakadt, de adtam neki még egy próbát mielőtt kommentelni akartam és valamiért működött. Köszönöm szépen a segítségedet, nagyon hálás vagyok ^^
2016. nov. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!