Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek hangutánzó progit....

Keresek hangutánzó progit. Szerinted van ilyen progi?

Figyelt kérdés

Keresőbe nem találtam ilyet.


Lényeg hogy valami olyan progit keresek ami egy adott hangminta alapján beszéddé tudja átalakítani a hangminta gazdájának hangját


kicsit hülyén lett megfogalmazva, mindegy.



gyakran látni ilyet letöltött divx filmeknél mikor a dramaturg hangja mondja be hogy a magyar szinkront XY vágta a film alá.


Szóval ilyen progit keresnék, aki tud kérem segítsen..:)


2010. máj. 4. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. Az eggyik barátom mondta hogy, neki is van ilyen programja. Amivel egy hangmintát beszéddé tud alakítani. És pl 7 éves gyerekhangon megszólalt a mobílba.xD De ö is csak egy másik haverjától szerezte, az meg hát... A lényeg h az ilyen progikat azért nem találod a neten mert ezek nem legálisak. Gondólj bele hogy mit tehetnének a te hangoddal. Olyan progik persze vannak, amivel saját hangodat tudod mélyíteni, illetve magasítani. De ilyet vagy nagyon sok pénzért vagy illegálisan szerezhetsz...
2010. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nem legálisak, hanem nem léteznek.

Nagy különbség.

2010. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs sajna. Haversrác kammerezett.


A dramaturg meg nem tudom hogy került be:) (narrátor?)

2010. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pedig nekem nagy szükségem lenne 1 ilyenre:
2010. máj. 4. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg láthatatlanná tévő köpenyre, attól még nincsen.
2010. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
... De van ilyen csak mint mondtam olyan khmmm... emberek mint ti (ahogy látom) nem fognak róla tudni. Hidd el sok olyan dolog van a miröl azt hiszed h nincsen de mégis van. (értelem)
2010. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetne tudni róla, a haverod haverjának a haverja is kurv@ nagy titokban tartja, sehol a neten nincs róla még egy kósza sor sem. Bármelyik programot meg lehet venni/szerezni, ezt nem? Csak azért dolgoztak rajta a programozók hogy titokban tartsák? Szerintem te ritka nagy csicska lehetsz ha ilyeneket be tudnak adni neked.(az értelemről meg, nézd meg hogy kezdted az első hozzászólásodat...hááát kemény vagy, én az ilyen emberekről hiszem azt hogy nincsenek...)
2010. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!