Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy játékot keresek!? (régi...

Egy játékot keresek!? (régi játék)

Figyelt kérdés

Szóval régebben játszottam vele,szerintem DOS-os játékról van szó.A nevére sajnos semmilyen formába nem emlékszem.

-Arra viszont igen,hogy minden pálya végén vannak főellenségek

-Arra is,hogy 2 en is lehetett játszani

Előre is kösz a válaszokat!


2011. okt. 22. 12:17
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Ilyen csak 10000 lehet kb. Valami konkrétum esetleg?


Milyen műfaj? Hol játszódik? Kivel vagy? Mi a történet? Hogy néz ki nagyjából? Mit kell benne csinálni?

2011. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
FPS,egy kis házban kezdődik,húú szerintem emberrel,a történetet nem tudom csak azt hogy főellenségek vannak a pályák végén és a legvégén minddel megmérkőzöl,a kezelőfelületre nem nagyon emlékszem,szörnyeket kellet gyilkolászni (és még külön emlékszem arra hogy néha volt választási lehetőséget hogy hová mész,tehát egy ilyen kijelölt utvonalon vittek,te csak lőttél)
2011. okt. 22. 12:23
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
House Of The Dead
2011. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=eYdV0ZdeRfQ


Azóta van már pár része. Az 1,2,3 mind megjelent PC-re is. A 4 sajnos nem (még).

2011. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1000 köszönet :D
2011. okt. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!