Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a kmspico programmal...

Ha a kmspico programmal aktiválom a windows 10-et akkor ugyanugy kapom a frissitéseket a windows-tól vagy így nem lesznek jók?

Figyelt kérdés

A microsoft oldalán lévő ingyenes verziót szettem le és arra ment a kmspico és hiába probálja frissiteni még mindig úgy érzem mintha a kezdeti f@s verziójú windows lenne a gépemen és nem a befoltozott.

+ Én nekem nem elérhető cortana.


2017. jan. 9. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Cortána nincs magyar nyelven, a Windows Update menüpontban meg tudod nézni a frissítés előzményeket.
2017. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kmspicoban lehet trójai is.
2017. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És akkor milyen windows aktiválót ajánlasz?
2017. jan. 9. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl keresel egy diákot a családban és kersz tőle egy kódot yegy diák 5+5lincenszet kap legális windows használatra, meg officera is
2017. jan. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy egy diák kap 5+5 windows letöltési lehetőséget? És akkor a diák-nak ezt hol kell kérvényelnie?
2017. jan. 10. 05:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Iskola, illetve egyetem adja. De csak a saját diákjaiknak.
2017. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mostanában töltötted le, akkor az már a legújabb (1607-es) verzió, arra összesen 5 db frissítés jött eddig.
2017. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kupicalajos válasza:
Nekem nem müködik a KMspico mert kb 3 óra ulva megint ott a vízjel. mit tegyek?
2017. aug. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!