Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msvcrt. Dll hibára mi a megoldás?

Msvcrt. Dll hibára mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Régi,szutyok xp-m van,megpróbáltam feltenni a Herats of Iron2-t. Elindításnál kiírta,hogy rossz az msvcrt.dll,vagy hiányzik,nem emlékszem már pontosan. Letöltöttem egy másikat,nem másoltam sehova,nem írtam felül semmit,letöröltem a játékot és a mikor már bejelentkeztem a windows-ba,meg játékok indításánál is kiírja,hogy az eljárás belépési pontja nem található(msvcrt.dll). Ez mitől van?Nem lett lecserélve,és rohadtul nem találok rá megoldást. Nem akarom újratenni a rendszert...
2017. jan. 11. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Rendszerfájl, a C függvényeket tartalmazza. A vcredist káosz éppen azért létezik, mert ennek a fájlnak soha, semmilyen körülmények között nem szabad megváltoznia. (Hivatalos windows frissítést leszámítva.)


A te esetedben két dolog lehetséges:


1. Qrvára elavult, frissítetlen XP, és nagyon régi, hiányos verziód van a fájlból, ami az adott játéknak/programoknak nem elégséges. Ebben az esetben frissítsd az oprendszert.


2. Sérült a fájl, vírus, vagy kontárkodás, esetleg valami hiba eredményeként. "sfc /scannow" parancssorban talán megoldja. Talán újra kéne rakni az egészet.

2017. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!