Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom leállítani a...

Hogyan tudom leállítani a Skype. Exe -t? A feladatkezelőben a részletek fül alatt két Skype-exe is fut, amit sehogy sem tudok leállítani, újraindítás, uninstall, taskkill, semmi sem megoldás.

Figyelt kérdés
Emiatt nem tudok belépni a Skype fiókomba, mert azt írja, hogy be vagyok jelentkezve, és a kamerát is blokkolja.

2017. jan. 4. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom W10-esed van, az csinálja mert van beépített skype benne. Én a Glariutilitit használom, azzal be lehet állítani hogy mi mikor hogy stb, indúljon be. Vagy a programok telepítése törlése ott nézd meg és uninstaláld.
2017. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint említettem az uninstall sem segített. Leszedni is nehéz volt, de amikor sikerült, a két skype.exe akkor is fut. Újratelepítettem, akkor is azt írja ki, hogy már be vagyok lépve. Más fiókkal be tudok lépni, de az meg nem engedi a kamerát, mert foglalja a másik futó skype.
2017. jan. 4. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Életembe nem volt olyan hogy az uninstall ne segítsen főleg ha egy program eltávolítóval teszem azt mint a Glari.., manuálisan levakarni nem lehet? Tedd át a winyót másik gépbe vakard le róla úgy vagy tegyél be egy linux lemezt és azon keresztül próbáld leszedni. Több skype aktív? ezeknek van fiókjuk is, vhogy meg kéne szüntetni vagy szval passz.. Nem igazán tudom elképzelni hogy nem tudod blokkolni, vki ismerősnek szólj aki át tudm menni és ért is hozzá.
2017. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyilván hiszem, hogy van rá megoldás, ellenkező esetben nem tettem volna itt fel a kérdést. A vinyóátrakást, meg a haveráthívást akarnám elkerülni azzal, hogy itt kérdezek, hátha valaki tud segíteni.


Egyébként 8.0-ás Windowsom van, és nem ez az első meglepő dolga, szóval bár irreális, ami történik, nagyon nem lep meg. Például minden indításnál kétszer ki kell nyomnom egy hibaüzenetet arról, hogy a C:\program -ot nem tudta elindítani. Erre is annyi tanácsot kaptam, hogy újratelepítés...

2017. jan. 6. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
W8 nem jó rendszer, inkább 7 vagy 10, nekem 10-esvan.
2017. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!