Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes váltani win7-ről win10re?

Master-Chief kérdése:

Érdemes váltani win7-ről win10re?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 12:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Én azt mondom, hogy 2020-ig ha támogatják akkor még maradok a win 7-nél. Hallottam olyat is, hogy a win 10 már figyeli és letiltja a crack-elt játékokat, ez lehet valakinek hátrány.
2017. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#8 Miért kéne nekem érvekkel alátámasztani bármit ?

Az összbenyomás alapján jobb és kész.


Érdekes, hogy ilyen jellegű kérdés sosem vetődik fel, amikor az emberek lecserélik a mobiljukat 1,5-2 évente.

Pedig sokszor nem jobb készüléket vesznek, csak újabbat.

Ugyan ez a win10 esetében, már magyarázatra szorul. Megáll az ész.

2017. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A crackelés téma az egy blődli.
2017. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi az hogy blődli? Ez csak úgy hallottam, hozzá értő ember mondta.
2017. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#14 - hát nem lehetett túl hozzáértő :D

10-ből 10 játék fut megfelelő crackkel, ha nem megfelelő, akkor meg w7-en meg előtte se futott. De az nem a rendszer, hanem a crack miatt van.

2017. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#12: azért ne hasonlítsuk már a mobil cserét a PC oprendszer cseréhez.

Egyrészt, mikor mobilt cserélsz, általában erősebb procit, jobb kijelzőt és több ramot kapsz az új rendszer mellé. Az olyanokat, akik totál ugyanolyan tudású telefont vesznek csak mert újabb, azokat hagyjuk ki, mert azok nem normálisak. Másik, hogy az Android kinézete és használata nem változik annyit kér verzió közt, mint a win7 és a win8.

Sajnos a Windows rossz irányba fejlődik. A csempés felület tableten lehet, hogy jó, de egérrel használhatatlan. A testre szabási lehetőségek folyamatosan szűkülnek (gondoljunk csak arra, hogy XP-ben mindent át tudtál színezni, ha akartál, Win10-ben meg alig tudsz módosítani a kinézeten. Azon kívül egyre inkább a hülyéknek készül (lebutított, nagy, vékony betűs felület, részletesebb beállítások elrejtése, egy képernyőn max 2-3 aktív elem, mert az egybitesek többet nem tudnak kezelni, minden lapos, ikonok eltűntek és csak szöveg van mindenhol, stb). Nagyon rossz irány!

2017. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az összehasonlítás, és a párhuzam az nem ugyan az. Na mindegy. :)
2017. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom úgy beállítani, ahogy én akarom, mert a Win10 nem engedi, mindent ő akar uralni, ilyet még az Eset se tesz a géppel. Win7 esetében bele tudok nyúlni a beállításokba, Win10-néé lehetetlen. Ennek (ha utálom a csempéket és felteszem a Startmenűjét), olyan a kinézete, mint valami esztergép vezérlője, szürke, szimpla, ronda. Ami meg a frissitéseket és azok erőszakolását illeti, csúcs. A játékok és driverek letiltása pedig dühítő.
2017. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lehetetlen nincs, csak tehetetlen.
2017. jan. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18 - elnézést kívánok, lehet nem értettem, de a w10-nek alapból van startmenüje, nem kell feltenni. A mellette megjelenő csempék pedig teljesen testre szabhatók, így akár eltüntethetők az eredeti startmenü mellől, vagy le is válthatják azt. Tehát az alapértelmezés a kombó megjelenés, illetve a vagy ez van, vagy az van állapot. Ennél nagyobb szabadság?
2017. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!