Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lassult le ennyire a gépem?

Mitől lassult le ennyire a gépem?

Figyelt kérdés

64 bites windowsom van 4gb rammal, és egy athlon x3 processzorral.(vga 750ti) Csak tisztázásképp.


Azóta kezdődött a probléma, mióta engedélyeztem a biosban a többi 2 magot. Ez után persze vissza is állítottam egy darab magra, mert jó hűtő hijján 65 C° fok volt a cpu... Azóta a ramomból csak 3.12gb használható, a procit 100%-on hajtja valami, a szabad memória pedig átlagosan 5mb... A processzor 25 C° szóval nem tudom mi foghatja ennyire. Vírusírtást már csináltam, de semmi. És a probléma a gép bekapcsolása után kb. 3 perc után jelentkezik. Lassan már idegösszeroppanást kapok... :D Bocsi ha hosszú lett, és köszi ha tudsz valamit segíteni.



2017. jan. 12. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha ez jelent valamit, a processzor 3.31 GHz-en van 3.3 GHz helyett.
2017. jan. 12. 15:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Újrahúzásban nem gondolkodtál?
2017. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, de hátha van esetleg valami más megoldás.
2017. jan. 12. 16:15
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha win7 vagy 8 akkor nagy valószínűség szerint a windows update a ludas : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Sok sikert.

üdv.

2017. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen! Ez volt az... Több mint egy Gb-ot evett ez a cucc. Nagyon köszönöm!
2017. jan. 12. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!