Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows vs Ubuntu server?

Windows vs Ubuntu server?

Figyelt kérdés
Windows Server vs Ubuntu Server? Melyiket javasoljátok? (játékszervernek lenne)

2017. jan. 12. 20:12
 1/7 Donald J. Trump ***** válasza:
Amit a szerveroldali kliensetek támogat.
2017. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mind 1.
2017. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:
Az árát is összehasonlítottad?
2017. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ubuntu. Sokkal biztonságosabb. De, ha nem a kettő közül kell választani, akkor debián.
2017. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ennyi információból nem lehet rá válaszolni.


Szóval:

* Milyen játékszervert szeretnél futtatni? Melyik operációs rendszert támogatja? Linuxot? Windowst? Mind a kettőt?

* Melyikben van tapasztalatod? Az nem elég, ha fel tudsz telepíteni egy asztali Windowst, a szerverüzemeltetés kissé más.

* Ha csak a Windows a választható, számíts arra, hogy pluszköltségeid lesznek - a Windows Server ugyanis fizetős.

2017. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több szerver fog futni, amiket eddig asztali windows verziókon futtattam, ha jól tudom mindegyik támogatja az ubuntut. Mindegyik OS-hez csak kicsit értek egyenlőre.
2017. jan. 15. 08:21
 7/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb és legstabilabb a Debian. De ha van kedved Ubuntut is használhatsz. Én így tenném.
2017. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!