Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyetemi dolgozat 20000...

Egyetemi dolgozat 20000 karakter minimum?

Figyelt kérdés
Mit jelent a karakter? A szavak számát vagy a betűk számát? És én azt hol tudom megnézni, hogy éppen hány betűnél vagy éppen szónál tartok? Microsoft Office Wordben kell megcsinálni.

2017. jan. 13. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Word-ben alul kiírja, hogy "X szó", rákattintasz, és kiírja a karakterek számát is.

2017. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Miért kéne tudnia? Nyilván nem informatikai területen tanul.
2017. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert a 21. Században el es elalvarhato ismeret a karakter szó ismerete, de szerintem mar az írógéppel korában is igy hívták őket...ha pedig nem tudja ismerje a lehetőségeit es nézzen utána. Igy nem lehet egyről a kettőre jutni.
2017. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, jogász lesz :P
2017. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"Google: Karakter jelentése.... A magyar ember nem tud semminek se utána nézni? :D Amúgy amit én írtam"= 100db karakter. a=1 karakter. .a= 2 karakter. a a= 3 karakter. Bameg= 4 karakter. Kb. :D De ha előttem leírták sebaj. Nem kell ehhez informatikusnak lenni, hogy valaki tudja. Vagy utána nézzen: [link] Google második kidobása. Az első kidobása, pedig részletesen írja le mit jelent.
2017. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!