Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet PDF-eket "vágni"?

Hogyan lehet PDF-eket "vágni"?

Figyelt kérdés

Van egy rakás PDF fájl, amit pdf element-el át akarok szerkeszteni. A lényeg ott van hogy minden egyes PDF- ben csak a jobb oldalt kellene eltüntetni és kész lennék. Na most erre nem jöttem rá hogy ezt ebben a programban hogy lehetne megcsinálni hogy csak levágjam a pdfek jobb oldalát. Kézzel végigmenni minden egyes íráson meg íszonyat sok munka, arrol nem is beszélve hogy soha nem lennék kész vele.


Ha tudtok valami jobb megoldást rá hogyan lehetne egyszerűen levágni a pdf-ek egyik oldalát akko nagyon megköszönném.



2017. jan. 13. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyomtasd! :)


A PDF element nem tudom, hogy beépül-e a nyomtatók közé, de ha nem akkor szedj le valami pdf kreatort. Nyomtatáskor válaszd ki, majd állítsd be, hogy csak páros (vagy páratlan) oldalak. Vagy kézzel beírod az oldalakat.

2017. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link] vagy

[link]

2017. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
PdfXChangeWiever-nél van dokumentumok/oldalak levágása lehetőség.
2017. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok értetlen vagy hülyén tettem fel a kérdést, de magát az oldalak szélét kellene levágni. Nem pedig egy-egy oldalt kiszedni.


1. t nem nagyon értem hogy tudnám megcsinálni.


a többiekét még nem néztem.

2017. jan. 13. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Bocsi, én voltam az értetlen! :) Félreértelmeztem a problémát.


Látom, hogy ingyenes szoftverrel próbálkozol. Komolyabb, mondjuk Adobe szoftvereid vannak?


Ezt az elements-et nem ismerem. Tudsz benne úgy oldalméretet állítani, hogy a neked kellő rész benne maradjon?

Ha nyomtatásra mész, van benne olyan lehetőség, hogy egy kijelölt területet (de az összes oldalon) nyomtasson?


Ha valami hasonló van benne, akkor elmagyarázom részletesen a nyomtatás dolgot. Dióhéjban csak annyi, hogy így újra létrehozhatsz egy pdf-t, de ami a nyomtatási tartomány kívül esik, az nem lesz benne.

2017. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
PdfXChangeWiever lehet variálni a vágást margókkal. PL: [link]
2017. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, valami hasonlóra gondoltam én is. :)
2017. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na mingyárt megnézem :D

köszi a tippeket

2017. jan. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!