Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresek...

Olyan programot keresek amivel videót lehet vágni és hangot alákeverni, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Vannak videóim amikből végén vagy az elején kisebb részeket le szeretnék vágni és zenét szeretnék alákeveri, tudtok ilyen prg-ot? Ingyen letöltős prg-ot keresek elsősorban.

#videóvágó-program
2016. nov. 15. 21:12
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
2016. nov. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sony Vegas 2013 (ez csak 64 bites)

Sony Vegas 2012 (Ebből már van 32 bites is.)

2016. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom találtál -e már, de azért írok hátha másnak is szüksége van rá.

Ha tényleg csak arra kell, hogy 1-2 videóból levágj pár percet aztán alá tegyél egy zenét akkor a legcélszerűbb Windows Movie Makert-t használni, abból is pl.: a Live-t, az nagyon egyszerűen kezelhető. Alapműveletekre elég, de ha már bonyolultabb dolgokat akarsz alkotni akkor nem árt valami mást keresni.

Ingyenesből ajánlanám a Kdenlive-t, ez Linuxra van (mondjuk én Linuxot alapból jobban bírom mint a Windowst) és ahhoz képest, hogy ingyenes már elég sok minden van benne, mégis egyszerűen kezelhető, nem kell sok idő, hogy bele jöjj a használatába. Tény, hogy könnyű túlterhelni szegényt, egy pár videó sáv jó pár effekt és már akadozik meg lefagy, úgyhogy folyamatosan menteni kell, mert gyakran csak az újraindítás segít. De tényleg ez az a program ami a legközelebb áll a fizetősökhöz, szóval én ezt ajánlanám ha majd komolyabban foglalkozol a témával.

2016. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!