Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a The...

Miért nem indul el a The Witcher 3?

Figyelt kérdés
Eredeti a játék, telepítettem, letöltötte a frissétéseket, aztán elindult, de utána kiléptem a játékból. Utána már nem indult el csak azt írta ki, hogy a VCRUNTIME140.dll hiányzik a számítógépről, pedig előtte elindult. Mi baj lett vele?

2017. jan. 14. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Telepítsd (újra) a Visual C++ 2015-öt.

[link]

2017. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ez kell, mert én úgy emlékszek, hogy c++ 2012-t telepítette?
2017. jan. 14. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kell, nem vesztesz vele semmit, ha fent marad (majd kell máshoz). Én a Witcher 2-höz 6(!) félét telepítettem, mire egy jó lett. De amit hiányol (VCRUNTIME140.dll), az erre utal.
2017. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még így sem működik.
2017. jan. 14. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:

nem a 2012 a gond.

azt tedd fel amire mutat a link:

[link]

2017. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem jó
2017. jan. 14. 22:03
 7/7 A kérdező kommentje:
a játék mappáján belül sikerült elindítanom úgy, hogy letöltöttem a dll fájlt, de nem csak így kéne elindulnia. Ha az asztalon rámegyek az ikonjára vagy a gog galaxy-ra ugyanazt a hibaüzenetet írja ki, mint eddig. Ha telepíteném a blood and wine-t akkor az működne, úgy, hogy az alap játék csak a mappán belül indul el?
2017. jan. 14. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!