Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letoltott . Veg (Sony Vegas)...

Letoltott . Veg (Sony Vegas) filet hova kell rakni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 00:11
1 2
 1/15 DjImipapa ***** válasza:
Vegas mappája-templates mappa.
2017. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
*marmint az ilyen color correction filet ?
2017. jan. 15. 16:41
 3/15 DjImipapa ***** válasza:
Nem tudom mit töltesz és honnan, így azt sem, hova való. a .veg nálam ott van, a többit is oda teszem, így nekem megy.:)
2017. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elore elkeszitett effektek, szoval ilyen plugin de csak 1 db file van pl colorcc.veg. Csak nem jottem ra, hogy hova kell bemasolni :D
2017. jan. 18. 15:00
 5/15 DjImipapa ***** válasza:
Kelleni nem kell, bárhonnan nyitható.... ám javallott vegas-templates mappát csinálni, ha nincs, és oda.....
2017. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 DjImipapa ***** válasza:

Mondjuk nem ártana konkrét, letölthető példát linkelni, úgy könnyebb....pontosan mit, és honnan....:)

[link]

2017. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam:

https://www.youtube.com/watch?v=dAgh0R-NXWI


A plugin is meg van, Newblue. Lehet, hogy azon keresztul kellene beimportalni :D ?

2017. jan. 18. 19:38
 8/15 DjImipapa ***** válasza:
Emlékeim szerint a newbluefx az telepítős...de megint nem tudom, mi a cél....pontosan tudnom kéne, azaz letölteni, és megnézni ugyanazt, ami nálad van....
2017. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen telepitos. Szoval a lenyeg az, hogy nem nagyon ertek az ilyen "Coloring" effektekhez. Szoval a lenyeg az, hogy a videoban lathato kepi hatas, szinezes, el van keszitve. En csak be kellene importalnom vagy valami csak nem tudom, hogy :(
2017. jan. 18. 23:14
 10/15 DjImipapa ***** válasza:
Namost már nagyon elkanyarodtunk a veg. filéktől, ami a videóban van, az példa, semmi konkrétum. Newblue-val kapcsolatban annyit, hogy installálásnál ki kell jelölni(ha nincs) azt, hogy milyen szerkesztők használhatják, utána már csak be kell hívni a kívánt plugint. Ahogy leveszem, semmi f....od sincs az egészről, így nehéz lesz!:)
2017. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!