Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elmondanátok hogy működik (IP)?

Elmondanátok hogy működik (IP)?

Figyelt kérdés

E-mail-ből??

a ímélt le kell menteni(elég csssak a szöveget,vagy freemailról egyáltalán lehet?)

utánna a lementett ímélt társítani mondjuk a microsoft wordbe(szövegszerkesztő)

és oda kiírja az ip-t??


2010. máj. 5. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
egyszóval neked az e-mailből kell az ip cim?
2010. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az e-mail fejléce tartalmazza az IP-ket. Azt hogy freemailen ezt hogy lehet olvasni azt nem tudom, de sima offline levelező programoknál (outlook, incredimail, thunderbird, stb) általában jobb klikk a levélre és ott a tulajdonságokra kattintva meg lehet nézni a fejléc tartalmát.
2010. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én yahoo mailt használok és ott jobb klikk a levélre (bejövő levelek mappában) és van olyan hogy view full header és ott irja...
2010. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Freemail-ben: Mikor megnyitottad a levelet, van egy sáv fölötte, ott mutass a továbbiak szövegre, azon belül levél forrása.
2010. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi megvan:)
2010. máj. 6. 12:16
 6/9 A kérdező kommentje:
ohh mégse mert megnéztem amit én a másik ip-jének vettem meg egy másik levelet mástól és ugyanaz a szám volt ott akkor hanyadiksorban mejik az???
2010. máj. 6. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor valószínű, hogy ő is egy levelezőn keresztül küldte, például a freemail-en keresztül, ez esetben a freemail-nek az IP címe lesz a levélen.


Ez a megoldás akkor használható, ha mondjuk valakinek van egy saját email szervere statikus IP címmel.

2010. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen???

de ha outlock expressel kuldi???

2010. máj. 6. 16:34
 9/9 A kérdező kommentje:
vagy ha másikkal?
2010. máj. 6. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!