Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Működne a játék? (Xbox One)

Működne a játék? (Xbox One)

Figyelt kérdés
Van egy kódom egy játékhoz. Az ismerősömnek ugyanaz a játék megvan discen. Ha kölcsön kérném tőle és onnan telepíteném, működne a játék vagy muszáj a kóddal letölteni?

2017. jan. 15. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
menni fog, ha kölcsön kéred
2017. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy értem ha a discről való telepítés után beütném a kódot, onnantól menni fog úgy is, vagy kóddal muszáj letölteni egy újat?
2017. jan. 15. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez jonkerdesz sosem probaltam ilyet, de nem latom akadalyat. Probald ki, szerintem menni fog ugy.
2017. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jo kerdes*
2017. jan. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Xbox Oneon a lemezes (és netről frissített) játék és a digitális teljesen megegyezik. Tehát igen ha feltelepíted a lemezről és utána beírod a kódot akkor működni fog. Nekem a Sunset Overdrive volt meg lemezen és aztán amikor Goldhoz ingyen adták és "letöltöttem" (lényegében csak rányomtam, hogy megveszem 0Ftért és hozzáadta a profilomhoz a ready to installba) onnantól nem kellett hozzá többet a lemez. Ezzel viszont csak annyit spórolsz meg letölteni amit a lemezről telepít a gép, a frissítéseket le kell szedned így is. Nem mondtad, hogy milyen játék, van amihez szinte semmi frissítés nincs, van amihez meg annyi vagy több mint az alapjáték.


Ráadásul van olyan játék is aminél úgy oldják meg a frissítést, hogy le kell töltened az egészet újra és akkor hiába van meg a lemez.

2017. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 16. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!