Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS6 magyar - ban...

Photoshop CS6 magyar - ban miért nem találom a FIlter/Distort/DIsplace menüt?

Figyelt kérdés

Ez ugye magyarul így néz ki: Szűrők/Torzítás/Elmozdítás

Photosop CS6 extended verziót használok magyar kezelő felülettel, és ez az opció hiányzik belőle, pedig rengeteg angol nyelvű videóban szerepel. Miért lehet? Talán a Magyar verzióba nem került bele, vagy telepítési hiba okozza?



2017. jan. 16. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit off: pontosan ezért nem használok ezekből magyart (ps, corel, quark), mer soha semmit nem találok meg benne.
2017. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ- rájöttem nagy nehezen, sajnos a magyar tutorialban rosszul fordították, mert nem Elmozdításként van fordítva, hanem Fénytörés-ként, az angol video tutorialban meg nem azon a helyen következik sorba, ahol a cs6-os verzióban van, ezért nem tudtam lekövetni. Nekem eddig nem okozott gondot a magyar verzió használata, csak eddig nem használtam ebben a formában ezt a szűrőt, amihez most szeretném. Igazából nem is emlékszem hogy használtam volna valaha :-) ezért nem tudtam a magyar megfelelőjét. De azért köszi.
2017. jan. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!