Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ilyenkor a teendő?

Ivánkovics Róbert kérdése:

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

A minap egy programot szedtem le a netről, nekiálltam telepíteni, de végül nem sikerült.

Viszont települt valami más is a gépre. Valami kínai nyelvű böngésző amit nem tudok eltávolítani, mert mióta fent van a gépen nem tudom megnyitni a vezérlőpultot. Megpróbáltam megnyitni a fájlt tartalmazó mappát, hátha van benne egy uninstall fájl. De ezt sem engedi. Mintha tudatosan meg akarná akadályozni az eltávolítására tett kísérleteket.

Tanácstalan vagyok...



2017. jan. 16. 18:58
 1/2 anonim válasza:
Kaptál egy malware-t keyloggert, vagy akármit, lényeg hogy egy kátrékony program ami akár adatot lophat a gépedről. Én mielőbb újratelepíteném az egész gépet. Ilyen ismeretlen forrású programokat meg ezért nem érdemes telepíteni mert ilyen lesz a vége.
2017. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Install gentoo
2017. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!