Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pcmel olyan probléma van hogy...

Pcmel olyan probléma van hogy dolgozom vele total com ban vagy sajátgépben vagy bármi, megnyitok egy lapot bezárom meg akarok nyitni vmi másikat bármit egyszerűen mintha lefagyna 20-30 másodpercig semmit nem csinál és utána megint újra dolgozik!?

Figyelt kérdés
gép:cpu amdfx6300?Ram:8gb ddr3 1600mhz,vga sapphire r9 270x,Meghajtó: 120gb amd ssd,és 1tb toshiba hdd, Lap:gigabite 870a ds3p táp colink 550w oprendszer win7 pro. frissen telepítve!

2017. jan. 19. 18:06
1 2
 1/15 coopper ***** válasza:

Szia.


Windows újratelepítés után a Windows update szokott ilyen jelegű gondot okozni.


Nézd meg ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Illetve kikapcsolás esetére egy off-line Windows és Office update script : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2017. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod de az utolsó amit belinkeltél hát ekkora gépmágus nem vagyok és nem is magyarúl van,de azér köszi!
2017. jan. 19. 19:55
 3/15 coopper ***** válasza:

Jelenleg ezt tudod letölteni (10.9) : [link]


Letöltöd kibontod, belemész a "wsusoffline" mappába és elinditod a "UpdateGenerator.exe".

2017. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és ha ezt megcsinálom akkor mi lesz,ez mire jó?
2017. jan. 19. 20:07
 5/15 coopper ***** válasza:
A programmal le tudod töltetni a win7-hez a frissítéseket.
2017. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De azt letölti a win update is,csak én döntöm el hogy mikor telepítem,vagy az win update-val nem jó? nem értem nem vok nagy mágus,2 szer volt már szerelőnél szaküzletben és ugyan úgy fennál ez a probléma,non elkeserít és idegesít már
2017. jan. 19. 20:13
 7/15 A kérdező kommentje:
megcsináltam ezt amit mondtál rákkattintottam az UpdateGenerator.exe-re elődobott egy ablakot teli angol szöveges kis kipipálandó négyzettel stb hát fogalmam nincs h mi legyen kipipélva v mi ne legyen :D
2017. jan. 19. 20:17
 8/15 coopper ***** válasza:

1. Csak letölti a frissitéseket, neked kell manuálisan elinditani amit szeretnél feltelepiteni. (A kibontáskor létrejött könyvtárszerkezetbe teszi a letöltött fájlokat, pl wsusoffline\client\w61\glb\ mappában lesznek a windows 7-hez tartozó frissitések).


2. A Windows verziójának megfelelően kell bepipálni az ablakokat és megnyomni a Start gombot. (Nálad, ez a Windows 7 és a 64 bit (X64 global) az első sorban a második jelölőnégyzet.

2017. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 coopper ***** válasza:
Bocsi, azt nem tudom, hogy a második vagy az első jelölőnégyzetet kell bepipálnod, de ezt el tudod dönteni a windows bitszáma alapján (32 bites esetén X86, 64 bites esetén X64)
2017. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ÉRTEM DE HA EZT HASZNÁLOM AKKOR A WINDOWS UPDATE-T KAPCSOLJAM KI H NE FRISSÍTSEN ÉS NE IS KERESSEN?
2017. jan. 20. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!