Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni, az f1...

Tóth Renátó kérdése:

Valaki tud segíteni, az f1 challange TBS 78-08-ban a beállításokat megtalálni?

Figyelt kérdés
A Hungaroringen Schumacherrel 2006-os autóval próbálom megtalálni a megfelelő beállítást.Most tartok 1:18:5 körül,de érzem,hogy a beállításokból kb 1 mp-t tudnék találni.Játékvezérlőn játszok,és az alulkormányzott autótkat szeretem(képzelhetitek mennyit anyáztam a 98-as évet kipróbálva,de majd egy-két setupot csinálok,utána megpróbálom újra).Előszőr az érdekel,hogy a lapított magasságot(ha érdemes),mivel tudnám lejjebb venni?A kormányozhatóságot hány fokra érdemes állítani esetemben?A kipörgésgátlóhoz,difihez érdemes nyulni?(2004 Montoya-ra már csináltam jó beállítást).Elolvastam a Birkuc által készített segédletet,de nem sokat értem el vele.

#2006 #F1Birkuc #CarSetup #F1challange99-02
2017. jan. 19. 22:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!