Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Witcher 3 - Wild Hunt...

Grodd kérdése:

The Witcher 3 - Wild Hunt előzménye?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elkezdtem játszani a The Witcher 3 játékot, viszont itt-ott találkoztam dolgokkal, amiket nem nagyon értettem, mivel nem játszottam az elsőt és a másodikat sem. Így ha valaki le tudná nekem írni a két előző játék tartalmát és azt, hogy mi van befolyással a Wild Hunt részre, azt megköszönném. Csak hogy képben legyek és elkerüljem a további általam nem értett történetszálat.

2017. jan. 20. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link] _2:_Assassins_of_Kings

2017. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A probléma abban rejlik, hogy a Witcher 3 nem csupán a Witcher 1-re, és a 2-re épít, de gyökereiben arra a 7 könyvre épül, amit Andrzej Sapkowski írt. Már az első két játék is sokban kapcsolódott a könyvekhez, de ott el lehetett siklani felette, mert úgy oldották meg, hogy Geralt amnéziás lett, mikoris.. khm.. megsérült..

A Witcher 3 viszont azt a vonalat követi végig (Ciri személye, felkutatása, kapcsolat Yenneferrel és Trissel, a Vadak motivációja, Avallach, a háború, a császár motivációja, a DLCben Toussainttel és Reggissel való kapcsolat..)

A witcher 3 így sokkal kevéssé az első két játékot, inkább a könyveket veszi alapul. Én nagyon tudom ajánlani a könyveket! Az első 5 már megjelent magyarul (Vaják sorozat), az utolsó 2 még csak angolul van..

Persze, lehet háttértudás nélkül is játszani, van olyan jó a játék, hogy így is tud egy teljes képet adni.. de pl a szerelmi szálak tekintetében elengedhetetlen a könyv.. mármint nem elengedhetetlen, de hatalmas különbség van élmény tekintetében a háttér ismeretével és nélküle


Szóval légy türelmes, olvass, aztán játssz! Vagy játszd ki, olvass, aztán gameplussal mehet a következő szinten újra:D

2017. jan. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!