Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom ki írni az audio...

Hello szia kérdése:

Hogy tudom ki írni az audio cd-t windows media playerrel ugy hogy a kocsiban a lejátszó mutassa a dal címét?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Albumot csinálsz a számokból, megadod a szerzőt és a szám címeket tulajdonságnak. Illetve ha egy eredeti cdkről másolod össze, akkor nincs ezzel probléma vagy ncore-ról albumként szeded le az összes zenét/vagy egy zene is olyan formátumba van felrakva, ami tartalmazza a tulajdonságokat. Ezt utána kiírod cd-re és mutatni fogja.
2017. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem támogatja a cd text funkciót. Írd Neróval.
2017. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ncoreról szedtem le a full albumot .. rá mentem a media playerben hogy előadó ott volt a full album a cd borítóval majd rámentem jobb klikk hozzáadás következőhőz és lista írása ! így jó , de a sajátgépen mikor rámegyek a cd-re csak track 1 .2.3....... attól függetlenül a kocsi mutatni fogja az előadiokat? ajándék lenne szóval jó lenne ha igényes lenne :D
2017. jan. 22. 18:57
 4/4 AntZ ***** válasza:
2017. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!