Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 elavultnak számít...

A Windows 7 elavultnak számít mostmár?

Figyelt kérdés
Még támogatva van,de bekapcsolt Windows Updatevel együtt szinte mindíg minden kikapcsnál frissít.Ez nem annak a jele hogy már veszélyes a használata,sok biztonsági rés van benne,és emiatt agyonfoltozgatott rendszer lett belőle,mint az xpből.
2017. jan. 23. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
De, pontosan.
2017. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan furcsa ezt is megélni.Nemrég még az xp től kellett búcsúzni,de sokaknak még mindig az van mert régi gépjük van.Xp amúgy hogy lehet kibírni hogs ne legyen vírusos?
2017. jan. 23. 00:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is W7-em van. Igazából nem félek, hogy valami bejön, mert óvatosan netezek. Amúgy munkára használom a gépet, és egyszerűen nem érzem hatékonynak a W10-et, tele van sallanggal. Ha lenne 3DsMax Linux-ra, akkor biztos áttérnék mondjuk Mint-re. Csak akkor váltok, ha már nagyon muszáj lesz. De szerintem sokan vannak így.
2017. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem a regebbi gépemen van az mert nincs 10alá driver.De szerintem a 10korszerű k**rvára jól sikerült oprendszer.Nincs semmivel se feleslegesen telepakolva.
2017. jan. 23. 00:28
 5/10 szántóvető ***** válasza:

nyugi,minden 2. felhasználó nem tévedhet. [link]

és ezt az eredményt a microsoft agresszív üzletpolitikája ellenére tudja produkálni.

2017. jan. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Furcsa megélni... :) Azt is furcsa volt megélni, hogy DOS-ról kellett áttérni Windows 3.1-re, majd Win95-re :D Sokáig win alatt dos parancssorban használtam a Norton Commandert, mert arról nehéz volt lemondani. Elavultnak számít mostmár a Win7, de azért szerintem még nem vészes. Ha nem tudatosan használja az ember az internetet, akkor bármi veszélyes (minden reklámra rákattint, bármit megnyit emailben, stb.).
2017. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Win7 már nem mai játékos, de még mindig jobban kezelhető egérrel, mint a csempés felület.

Persze nyilván az ember Win10-re is föltesz egy classic start-ot és kész, csak az a baj, hogy a Win10-ből kiírtottak egy rakás testre szabhatóságot. Minden egyszínű, lapos és unalmas, ikonok eltűntek, így lassabb a navigálás, mert muszáj van olvasni.

Egyéni probléma, de pl Win7-ben egy kínai rendszerrel is elboldogultam, mert az ikonok ugyanazok voltak. Win10-nél ez lehetetlen, mert nincsenek ikonok.

Otthon mondjuk Linuxot használok, így nem izgat, hogy cseszi el a Windowst a májkrémszoft, munkahelyen meg amíg lehet kihúzom a 8.1-gyel.



#3: Blendert próbáltad? Ingyenes és megy Linuxon is. Meg megfelelő beállításokkal akár a 3DSMax is mehet Wine alatt.

2017. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg modellt Blenderben készítek, sőt lehet, hogy többet, mint MAX-ben. Viszont a Blender nem tud szép normalmappeket renderelni, illetve nem engedélyezettek az azonos objektum nevek egy projekten belül, pedig az nélkülözhetetlen a collision box-ok létrehozásánál. Wine-al amúgy próbálkoztam már, mert volt áttérési kísérletem, és a legtöbb program működött vele, de a MAX nem.
2017. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem a 7 és a 10 is bejön a jó gépemen a 10van.De annó az xp is tetszett A2000 is..Meg a 98 is.Meg a 3.1is.De ami nem tetszett:95 bughalmaz,Win Me semmi új,Win Vista eleinte driverek nem voltak hozzá de Sp2 után használható,Win 8a csempés felület,de ez szubjektív.
2017. jan. 23. 11:18
 10/10 DjImipapa ***** válasza:
Win 7 az statisztikailag a legjobban sikerült....semmi baj vele.:)
2017. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!