Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Animált kisvideóhoz ötletek?

Animált kisvideóhoz ötletek?

Figyelt kérdés
Hasonló videót szeretnék,mint amiket zanza.tv-n találni. Szerintetek mivel készültek?

2017. jan. 23. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam erről a tv-ről, de a Blender biztos megoldja.
2017. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DjImipapa ***** válasza:
Ez most pont olyan kérdés, hogy láttam egy valamit, hogy tudok én is olyat???? Semmi konkrétum, Mégis pont melyik videó? mert sok van ott. És ha igaz, akár videószerkesztővel megoldható!(Blender továbbra sem elsődlegesen erre való....)
2017. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tabaki ***** válasza:

@#2:

Nem-e? Lehet, hiszen tízezerszer többet tud, de amibe így sebtében belenéztem, arra éppen, hogy tökéletes.

2017. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszerű animálás, amit majdnem az összes videó szerkesztő tud, én hasonlót Ae-vel és Sony Vegassal csináltam 2 éve
2017. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 A Blender valóban nem elsődlegesen erre való. Bármennyire szeretem, ami tény az tény, nagyon rosszul kezeli a high polykat, öszahasonlítva pl egy Mayával a sebességkülönbséget látványos. Nomst azért egy normális animációban elég sok a high poly, tehát igencsak meg tudja szivatni magát aki Blenderrel próbálkozni, miközben ugyanúgy ott van az ingyenes student licenc a konkurenciára.
2017. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:
#5: High poly? Nézd már meg a videókat!
2017. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

őszintén megmondom neked a véleményem.


MI töri órán néztük és szerintem azok egy ppt-vel lettek elkészítve.


Legalábbis a bábuk ide-oda mozogtak fixen sebesség nélkül, akár ppt-ben is megcsinálod, elindítod és nyomsz egy képernyőfelvevőt.

2017. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

@#7:

Ebben valószínűleg igazad van. Mellesleg léteznek kifejezetten a PowerPoint-bemutatókat videóvá konvertáló programok is, ezek talán jobb eredményt adnak, mint az egyszerű képernyőfelvétel (én nem próbáltam egyiket sem):

[link]


@#5:

Nyilván úgy van, ahogy mondod, hiszen a Blender még egy kéjes gondolat sem volt, amikor a Maya már az egyik piacvezetőnek számított, és nem alaptalanul. Viszont a sebességen túl az is latra vethető, hogy a Blender ténylegesen ingyenes, tehát nemcsak kipróbálásra vagy tanulásra kapod meg a jogokat, hanem tetszés szerinti felhasználásra. Nem biztos, hogy ennek jelentősége van -- Kérdező nem taglalja a szándékait, de feltehető az oktatási cél --, ámbár ki tudja... Ártani nem árthat, ha egyértelműen tisztázott hátterű szoftvert használ. De ezt a bejegyzésemet tekintheted merő szócséplésnek is, ezekhez a videókhoz tényleg nem kell se Maya, se Blender, ha elegendő ez a színvonal.

2017. jan. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!