Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha átnevezek egy . ISO fájlt,...

Ha átnevezek egy . ISO fájlt, akkor utána esélyes, hogy az átnevezés miatt nem fog rendesen futni DaemonTools által?

Figyelt kérdés

Vagy bátran át lehet nevezni, mert nem befolyásol semmit és ugyanúgy mount image és no problem?


Csak azért kérdezem, mert valaki ügyesen egy rohadt hosszú fájlnevet adott egy .ISO fájlnak és kétlem, hogy ezt nagyon kedvelné a windows (vagy akár a DaemonTools) ezért gondoltam átnevezem az .ISO fájlt vmi rövidebb nevűre.



2017. jan. 24. 01:21
 1/7 tabaki ***** válasza:
Szerintem semmi problémát nem okoz, de miért nem próbáltad inkább ki?
2017. jan. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol semmit az állomány neve.
2017. jan. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a pervi_homi_fiukak 3.ISO fájlt neveztem át simán Filmecske.ISO-ra és gond nélkül kiírta a Nero. Ma is azt fogom nézni elalvás előtt..;)
2017. jan. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tévedek 260 körül van a maximálisan megadható karakterek száma, de bármilyen hihetetlen nem kretének írnak oprendszert, nem engedi hogy ennél hosszabb legyen egy fájlnév. A daemon tools meg valószínűleg pont leszarja, a windowsba sem muszájból került ez a limitáció(legalábbis gondolom, talán még nagyon-nagyon régen lehetett jelentősége amikor minden kb memória számított, aztán esetleg bent maradt, mást nem tudok elképzelni).

De persze átnevezheted, csak épp gyakorlati haszna nem lesz.

2017. jan. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát jegyezd meg mi az eredeti neve, és utána nevezd át, és ha úgy nem jó nevezd át vissza az eredeti nevére!
2017. jan. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem Nero-ról volt szó te kis burning ROM :D
2017. jan. 24. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont azért kell így csinálni. Ha nem írod ki dvd - re akkor akármikor átnevezheted!
2017. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!