Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki kérem segítsen! Kék...

Valaki kérem segítsen! Kék halál problémám van. Észre vettem hogy az alaplai vga driver nélkül, fut szépen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Probáltam driver geniust, iobit driver booster, amd gyári oldalról , windows update, és nem óldódik meg.

Win 7 64-bit op rendszerem van,ATI HD RADEON 4250 (integrált) a vga.


2017. jan. 25. 13:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az ezközkezelőben ha meg nézem egy 2006 -os illesztő van a gépen, de ha meg nézem az adaptert 16 mb memóriát és 8 bit-et ír. De így müködik gond nélkül
2017. jan. 25. 13:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a start/kellékek/rendszer eszközök/problémás eszközöknél mit ír.
2017. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

80%-ban a driverek okozzák a kékhalált. Így találhatod meg a hiba okát.

Kikapcsolod az automatikus újraindítást, leolvasod a kódot és beirod a Google keresőjébe.

2017. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Driverek nem okoznak kékhalált, az az eszközök normális működéséért felelnek. Max akkor okozhat, ha nem gyártótól való.

Szerintem a windows hibás, csinálj automata rendszer javítást, ha nem lett jó, szintén rendszer javítás chkdsk /f /r paranccsal.

2017. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerinted sem a driver okozza?! Nagy százalékban igen.

[link]

2017. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ügyeljünk rá, hogy ne maradjon ismeretlen vagy sárga felkiáltójellel jelölt eszköz az eszközkezelőben. Mindig a legfrissebb verziójú drivereket tegyük fel, és tartsuk is őket naprakészen. Új driver telepítése előtt távolítsuk el a régit"


Nekem nem kell megmagyarázni a hülyeséget.

2017. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Probáltam driver geniust, iobit driver booster"

<<< ennyi bőven elég, mindent amit lehetett össze kavartál.

Teljes reinstall, és csak a gyártó oldaláról tölts le drivert!

2017. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ujra telepittetem a rendszert , pont ez a probléma miatt. mert egyébként egyik napról a másikra kezdte el csinálni,És először gyári telepítővel probálkoztam, és nem volt jó utánna jött driver genius...stb És tudom hogy driver a hiba mert anélkül megy a gép
2017. jan. 25. 17:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikert irtatok probáltam mindent. És sajnos nem jó. Volt pár gépem de ilyennel még nem találkoztam.
2017. jan. 25. 17:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más, szerviz vagy megkérdezed Gustty 55 a pc fórumon.
2017. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!