Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Igaz, hogy a tört SolidWorks...

Igaz, hogy a tört SolidWorks használata szinte biztos lebukással jár?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan rémtörténeteket is, hogy mezei userekhez vonult ki a magyar forgalmazó rendőrökkel. Aki pénzt keres vele, azt egyértelmű, hogy ellenőrizni kell, de aki csak ismerkedik vele?


(Tudom, a warez nem jó, ebből ne nyissunk vitát)



2017. jan. 27. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben student licencet kérnék (ha még van), ez is ingyenes de nem kockáztatnám meg hogy a solidworks kiutaljon egy másfél millás számlát. Ha még kicsi is rá az esély. Én is olvastam róla hogy volt pár ember akiket megbüntettek, tény hogy adatot és infót küld rólad amit még blokkolni sem tudsz. Innentől kezdve meg már szerencsejáték.
2017. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ui: A student licenc ingyenes, de csak alapfunkciókat tartalmaz.
2017. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a halokartyat ha nem bizol a tuzfaladban.. mi az, hogy blokkolni sem lehet? Mindent lehet.
2017. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, elég durva védelme van.

Az egyik gépészmérnök kollégám mesélte, hogy ő is kapott levelet a BSA-tól egy tört SolidEdge miatt.

2017. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mezei user esetében kizártnak tartom. Erre még a bsa-nak sincs kapacitása, a rendőrségnek meg pláne. Ha így lenne, mást sem csinálnának, csak karöltve járnák végig a lakásokat éjt nappá téve, mert valszeg mindenkinél van pl egy illegal windows verzió. Szóval ez így nem.
2017. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

winsxs: ő gondolom a munkájához használta vállalkozóként. Na ez nem tiszta. A netszolgáltató csak úgy nem ad ki adatokat, de ha az IP címről látszik, hogy cégé, akkor nyert ügy van. Ezt gondolom.


Amúgy engem különösebben nem érdekel a CAD dolog, csak fennakadt a szemem egy fórumbeíráson.

2017. jan. 27. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!