Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videószerkesztő program...

Milyen videószerkesztő programot használjak ehhez a szerkesztési "stílushoz"? (Lent a csatornám linkje) League of Legendses rövid videókat csinálok.

Figyelt kérdés

Itt van az egyik videóm: https://www.youtube.com/watch?v=OY2cplCGV1Y

A téma alatt arra gondoltam hogy: legyen benne olyan vizuális animációs opció amivel pl.: a cigi odarepül a szájához vagy feljön alulról a "WOW" csávó.

Legelőször Movie Makert használtam de az ilyenre nem volt elég ezért leszedtem a Sony Vegast, de azzal pedig az volt a baj hogy csak úgy tudtam berakni a videóimat ha átkonvertáltam és azt csak egyenként lehetett és nagyon sokáig tartott, aztán rátaláltam a Camstadia Studio 8ra és ezt lehetett használni csak ha például egy hangból egy részletet kiakartam vágni szépen behatároltam, kivágtam, de egy teljesen másik részlet volt pedig normálisan bejelöltem. Milyen programot tudtok ajánlani? (tudom hogy rosszul fogalmazok)



2017. jan. 27. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:
(Lent a videóm linkje)*
2017. jan. 27. 14:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Az nem lehet hogy nem a programokkal van a hiba, hanem veled ?

Régebben mindkét programot használtam, és nem tapasztaltam velük semmi ilyen hibát.

2017. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném mert a Sony Vegasosra van megoldás youtuben, de a videódarabok átkonvertálása 2x tovább tart mint magát a videót megcsinálni. A Camstadia Studioba pedig hiába jelölöm be és vágom ki a részletet nem azt a részt fogom megkapni. Most kipróbáltam a VideoPadot de nagyon nem átlátható.
2017. jan. 27. 15:29
 4/7 DjImipapa ***** válasza:

Lehet sértődni, de nem érdemes....Következőket csak építő szándékkal írom.

Erre a semmire, amiket csinálsz, energiát ne pazarolj! Semmitmondó, unalmas, kb. 10 mp után becsuk....mit akarsz evvel? Még a figyelemfelkeltésére sem alkalmas. Mondanivaló??? Sehol....

U.i.: pontosan mit értesz azalatt, hogy kivágsz a hangból, de nem azt kapod? Mert nagy általánosságban elmondható, hogy a programok zöme azt teszi, amire parancsot kap!:)

2017. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Camtasia Studio 8-nál arra gondolok hogy tegyük fel van egy 30 másodperces hangfájlunk, én abból a 30 mpből ki akarok szedni az elejéből egy 8 másodpercet ki is vágom azt a 8 másodpercet és a maradék 22t lejátszom és teljesen máshonnan fojtatódik, van olyan is hogy amit kivágtam abból a részből kezd el szólni. És nem találtam erre megoldást a neten eddig.
2017. ápr. 12. 14:22
 6/7 DjImipapa ***** válasza:
Megint én.... sony videófile: minden formátumot ismer, ha neked nem, az a te géped baja(mp4-avi-wm.....), camtasia: directe egy szöveges reklámból vagdaltam, így nyilván jobban követhető az eredmény.... hibátlan! Megint nálad van a bibi.... mondjuk nem látom, de erősen feltételezem. Lehet kodekgond(sony arra utal)!:)
2017. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a leírásod és a válaszaid alapján neked nem lehet megfelelő videószerkesztő programot ajánlani, ugyanis nem a programokkal van a baj. A te szakértelmed hiánya a probléma.

Az általad felsorolt szoftverek (Sony Vegas, Camtasia, Videopad, plusz ide sorolnám még a Premiere Pro-t) a világ legtágabb körében használt, illetve tapasztalataim alapján valóban a leghatékonyabb videószerkesztők. Felesleges lenne mást ajánlani, ha ezekkel nem tudod megvalósítani amit szeretnél.

Arra kíváncsi lennék, hogy milyen programmal veszed fel a játékról készített videót, és milyen formátum az, amit állításod szerint a Sony Vegas nem ismer fel?

A Camtasia Studio-ban valószínűleg mégsem jelölöd ki jól a hangsávot, akármennyire is azt hiszed.

A Videopad pedig kifejezetten jó kezdőknek, pont az átláthatósága miatt, bár ez szubjektív, úgyhogy ebbe nem kötök bele.

Érdemes angol nyelvű tutorial videókat nézni arról, hogy hogyan működnek a programok, tele van velük a Youtube. Semelyik programot nem fogod tudni 0 előismerettel profin használni az első perctől, bele kell rázódni. Drukkolok hogy erre te is rájöjj, és előbb utóbb összejöjjön amit szeretnél.

2017. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!