Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of legends lassú...

League of legends lassú reagálás, miért?

Figyelt kérdés
Nos minden reszleteben leírom remélem könnyen orvosolható: Adott egy laptop teljesítménybe mindenképp vinnie kellene a játékot. Laptop kijelzője teljesen tönkre ment így tv-re van kötve (hdmi) a laptop. League of legends játékkal lenne problémám egy frissítésnél hibát írt hiába indítottam újra a gépet ugyan úgy nem tudta végig vinni a frissítést így újra raktam az egész játékot, ez rendben is van viszont azóta lassabban történnek játék közben az események kicsit késleltetve fps és ms is rendben van pedig. Ezt szeretném helyre tenni, de nem igazán tudom hol kéne keresni konkrétan a hibát . Apróság: optimálisra van állítva a képarány kicsit kilóg minden oldalról egy kicsi egyrészt annyira nem zavar másrészt játék újratelepítése előtt is épp ilyen volt ezért se gyanakodtam rá, de hátha segít közelebb jutni. Mi a teendő ilyenkor?
2017. jan. 15. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van valami gaming/játék mód a tv-n, az nagyban tud segíteni ezen a problémán, viszont a tv-vel való összekötésnél ez állandó probléma szokott lenni. Ha nincs ilyen opció, vagy ez sem oldja meg a problémát, akkor nincs mese, monitort kell szerezni.
2017. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!