Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-re milyen ingyenes, jó...

Win7-re milyen ingyenes, jó Office alternatívát érdemes feltenni?

Figyelt kérdés

Tudom, gugli. Viszont amiket eddig próbáltam, nem váltak be. Az AbiWord például majdnem jó lenne, de mégsem.

A lényeg, a Word, Excel és PowerPoint (utóbbi csak nézegető funkcióban is jó) kiváltására kellenének ingyenes alkalmazások, kifejezetten Win7 alá.


A legfontosabb a Word. Az Excel funkciói messze nem lennének kihasználva, a PowerPoint is csak legfeljebb bemutatók megtekintésére kéne.


Ki mit ajánlana? Mik a tapasztalatok?



2017. jan. 27. 16:06
 1/7 nemcso ***** válasza:
OpenOffice
2017. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a online microsoft a legjobb, ami az outlook programban alapból benne van.
2017. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* mármint a microsoft online offica.
2017. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hominida ***** válasza:
OpenOffice, vagy ha az nagyon nem tetszene valamiért, akkor LibreOffice. Én egy héttel ezelőttig Office 2003-at használtam, csak kényszerűségből cseréltem le 2013-ra, és nem vagyok boldog.
2017. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hominida ***** válasza:
Az Online Office-ban tudsz írni valamit internet nélkül?
2017. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, megy e offline, de akkor ott a wordpad, bár nem emlékszem win7-ben volt e, ha jól emlékszem valami word volt.

De manapság a netkapcsolat már alap, az outlookban pedig benne van minden, word, excel stb.

2017. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hominida ***** válasza:

"De manapság a netkapcsolat már alap"


Igen, ezt szoktam hallani. De azért az elég bosszantó lenne, ha azért kellene abbahagynom az éppen írt segédanyagot, mert a UPC be nem jelentett éjszakai karbantartásba kezdett. Szerintem a személyi számítógép feltalálásának az volt a haszna, hogy a számítógép egymagában is egy csomó érdekes dologra vált használhatóvá.

2017. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!