Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy stabil...

Hogyan lehet egy stabil build-re váltani Windows 10-ben?

Figyelt kérdés
A Windows 10 megjelenésekor feliratkoztam az Insider Preview-ra, de mostanában ezek túlságosan instabilak. Nem tudom pontosan, hogy ez hogyan is működik. Ha leíratkozok, akkor már nem kapok sohase új build-eket? Vagy van olyan kategória, akinek jönnek új buildek és nem Insider? Eddig a Fast ring-be voltam, a Slow ring- mennyivel biztonságosabb? Illetve lehet úgy frissíteni a build-eket, hogy mindig magyar maradjon, mert eddig mindig angol volt?

2017. jan. 29. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha stabilat akarsz, akkor ne az Insider Preview-t használd, hanem a véglegest, ami most a 1607.14393.693 verzió, a Miscrosot oldaláról le lehet tölteni. A Slow ring annyival biztonságosabb, hogy csak azután kapod meg, miután átment néhány teszten. Az Insider Preview nincs magyar nyelven.
2017. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen az oldalon az "Eszköz Letöltése"-re gondolsz?

Az első fülnél az 5. pont végén azt írja, hogy "A telepítés során termékkulcs megadására is szükség lehet."

De nekem nincs ilyenem, szerinted kérni fogja?

Illetve ha ezt telepítem, akkor attól még fogok kapni frissítéseket a "Frissítés és Biztonság" menüpontban úgy, ahogy eddig is? És ezek biztos magyar nyelvűek lesznek?

2017. jan. 29. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt is lehet, vagy innen le tudod tölteni közvetlenül az iso fájlt:


[link]


Kiválasztod a minden jelzés nélküli Windows 10-et, abban benne lesz a Home és a Pro verzió is, kiválasztod a nyelvet, aztán, hogy 32 vagy 64 bit-eset akarsz.

Kérni fog termékkulcsot telepítéskor, de át lehet lépni és telepítés után aktiválni. Természetesen kapsz rá frissítéseket és ha a magyart telepíted mindíg magyar marad.

2017. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Így nem lesz aktiválva a windows 10?

Vagy valamilyen módon megjegyzi, hogy már telepítve volt egy aktivált windows 10?

És egy nem aktiváltnak milyen hátrányai vannak egy aktiválttal szemben?

2017. jan. 30. 13:34
 5/5 A kérdező kommentje:

Újratelepítettem, most már megfelelően működik, a telepítésnél nem kért termékkulcsot.

Köszönöm a válaszaidat, mindkettőre megy a zöld kéz!

2017. jan. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!