Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HDD-t SSD-re cserélem, SSD-re...

HDD-t SSD-re cserélem, SSD-re való Windows 7 telepítésnél HDD-t benthagyhatom, nem lesz probléma?

Figyelt kérdés

Gépben a c: meghajtó az eredeti HDD, tartalmaz minden adatot és oprendszert is...

A hardver-kiépítés vizsgálatakor és hasonlók ellenőrzésekor nem fogja mondani a Windows, hogy talált már egy példányt és oda akar települni, illetve nem formázhatja meg véletlenül a merevlemezt, vagy nem vehet onnan adatot telepítés során, nem pakolgathat oda valamit?

Míg SSD-re megy a rendszer, nyugodtan hagyjam rajta a HDD-t is?

Boobt-kor gondolom érdemes beállítani hogy SSD-ről boot-oljon.



2017. jan. 30. 20:16
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Ha nem kell a hdd renszer, inkább húzd le a tápot róla kikapcsolt állapotban. Az a tiszta sor!😃
2017. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Telepítés után kell majd hogy meghajtóként látszódjon, adatok miatt. Egy partíción van ugyanis ott a Windows és az adatok.

Nem én telepítettem így, hanem így kaptam, ha én telepítem akkor nem így lett volna.

2017. jan. 30. 21:39
 3/4 AntZ ***** válasza:
Húzd le, ahogy tanácsolták, mert a hdd-re kerül az ssd boot partíciója, és később, ha kiveszed a hdd-t, nem fog elindolni a rendszer. Vigyázni kell, ha van már egy windows a gépen.
2017. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 holnaptegnapja ***** válasza:

Teljesen csináld úgy, mint ha az SSD nem SSD lenne, hanem csak egy HDD.


Simán feltudod rakni az új Opot az SSD-re.

(bent hagyhatod a régi HDD-t is Slave-nek)

Az új WIN7-et a másik HDD nem fogja zavarni.

Egy oprendszer sem formáz "véletlen".


Adatot is csak a HDD adatait olvassa. A többi nem érdekli.


Ha nem vagy biztos magadban.

Hallgass a többi hozzászólóra.



Sok sikert, ...

és sebességet :)

2017. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!