Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp telepítési gondok?...

Windows xp telepítési gondok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor berakom a gépbe a cd-t amin van a windows xp 64 bit, akkor a bios ba beállitottam a cd/dwd-t na ez idáig jo na ujra indítom a gépet és mikor elkezdi ellemezni a cd-t a gép kb fél perc után kiad egy üzenetet bekeretezve. Valami ojat ír hogy "írás késleltetés kivan kapcsolva..na aztán a biosba sehol se találtam ezt a beállitást légyszives help!

2017. jan. 11. 17:50
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:

Program betöltődik hagyományos és XMS memóriát DPMS előretekintő buffer van hagyományos memóriát, mérete KB Lend memória más alkalmazás - 6646 KB elérhető írási késleltetés van tiltva, caching write-through


∆---lefordítva ezt irja ki csak hibásan fordít a fordító

És kérdezzetek nyugodtan ha nemértenétek valamit

2017. jan. 11. 17:59
 2/50 coopper ***** válasza:

Szia.


Miért kell a 64 bites win XP ?


Mennyi memóriád van ? A 32 bitest 4 gigáig lehet patchelni... Esetleg próbáld meg egy 32 bitessel, hátha azzal megy.


Sok sikert.

Üdv.

2017. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Hominida ***** válasza:
Fordítás nélkül írd ide az üzeneteket, úgy talán ismerős lesz valakinek.
2017. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Azért a 64 bit mert ugye 1 és fél giga ramom van nemsok de nekem elég. És köszi a tanácsot akkor megprobálom a 32 bitest :)
2017. jan. 12. 08:23
 5/50 A kérdező kommentje:

Az üzit majd késöbb elküldöm mer sokidő mig leirom

Miaza patch?

2017. jan. 12. 08:25
 6/50 coopper ***** válasza:

Szia.


Patch = javtícsomag.


Arra az esetre, ha az XP nem használná ki a a rendelkezésre álló memeóriát, akkor egy patchel meg lehet oldani, hogy az összes 4 giga memóriát használja.


De mivel Neked csak 1.5 giga memóriád van, igy teljesen felesleges a 64 bites XP, bőven elég a 32 bites is.


Itt egy cikk erről : [link]


Üdv.

2017. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a kép amit kért az eggyik válasszoló :)

És köszi

Megpróbálom a 32 bitest de a képen van az a üzenet amibe ütköztem és csak parancsokat enged irnom

2017. jan. 12. 13:47
 8/50 A kérdező kommentje:
Akkor coopet lehet hogy azért nemmegy a win 64 bit telepítése mert nembirná el a gép?
2017. jan. 12. 14:02
 9/50 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem az a telepitő CD/DVD/pendrive nem jó, vagy a floppy meghajtóban maradt egy lemez.


Mivel elég valószinűtlen, hogy a windows XP 64 bites telepitőlemeze "Caldera DR-DOS" alatt müködne, a telepítőlemeznek "saját" operációs rendszere van.


Ha mindenképpen szeretnéd a 64 bites XP-t felrakni akkor keress másik telepitőt (de ismétlem elég a windows XP 32 bites verziója is, és abból van magyar is), mert ami most van az vagy nem windows XP 64 bites telepitő, vagy nem jó.


Sok sikert.

üdv.

2017. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Hogyérted hogy másik telepítő?
2017. jan. 12. 14:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!