Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan érem el azt higy...

Hogyan érem el azt higy feltöltésnél a kép minősége ne romoljon?

Figyelt kérdés

Az az alaphelyzet hogy van egy google-ről mentett kép amire szöveget szerkesztettem ps-be. A programban tű éles és ha feltöltöm a weblapra (slide-nak) akkor nagyon sokat romlik. Oda egyébként túl nagy méretű képet nem tölthetek mert soha nem jön be az oldal.

Mi tévő legyek?


Előre is köszi! :)



2017. febr. 1. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Értem a kérdésed lényegét, és szerintem te is.

Kérdésedben benne rejlik a válasz.

"Oda egyébként túl nagy méretű képet nem tölthetek"

Ha Photoshoppal foglalkozol, akkor ez egy sokat sejtető mondat lehet(ne).

2017. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, lehetne ez a válasz de nem. Ugyanis nem nagy méretü.

Ha profi lennék nem tettem volna fel a kérdést.

Én kérek elnézést.

2017. febr. 1. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:
A nem nagy méret is relatív. :)
2017. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Töltsd oda, ami enged png-t feltölteni és úgy is hagyja, nem konvertálja jpg-be.

pl. google drive, dropbox, ilyenek...

2017. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Horchi András válasza:

Én feltölteném úgy, hogy lerontsa a képet feltöltés után. Ezt követően megnézném, hová menti el. Ftp-n kikeresed, majd felülírod a következőképpen elkészített képeddel::

Photoshop->Fájl->Parancsfájlok->Képfeldolgozó megnyitása után tallózd be a feltöltendő képed. Válaszd ki, hová mentse le a gépeden. A hármas "fájltípus" menüpontban pipáld be, hogy JPEG formátumban mentse és a minőséget állítsd 5 -re (ezzel gyakorolhatsz is). Ami fontos még itt: legyen bepipálva ez is-> "Profil konvertálása sRGB-re". Ezután nyomd meg a Futtatás-t.

Na ezzel az elkészített képpel írd felül, a "programod" által "lebutított" képet a tárhelyeden.

Figyelem!

A photoshopban készített képed neve ugyanaz legyen, amit felül akarsz írni! Különben a "programod" nem fogja találni!


Remélem, segített írásom!

[link]

2017. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!