Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » K Lite codec pack nem tartalma...

K Lite codec pack nem tartalmaz reklámot-hirdetőprogramot stb, mit érdemes esetleg helyette feltenni?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint amit K Lite tud, vagyis a kodekek hatására amire képessé válik a lejátszó azt se VLC se másik lejátszó nem igazán tudja, annyi formátumot lejátszani stb.

Nem tartalmaz semmi rosszindulatú dolgot a Klite pack, vagy ha igen, ajánljatok más codec pack-et



2017. febr. 2. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag médiaplayer classic homecinama-t használok, mindenre jó.
2017. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bármilyen codecpack nélkül?
2017. febr. 2. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem együtt sokaknak nem volt még semmi gondja a VLC-vel önmagában. Ha van kodek, ami hiányzik, akkor csak azt az 1 kodeket érdemes feltelepíteni, a gyártó honlapjáról.


Neked konkrétan van is problémád egy fájllal, amit a VLC (vagy más, pl. KM Player) nem tud lejátszani, vagy csak az érdekel, hogy 600 másik kodek lejátszására is képes legyen a géped, még ha soha nem is fogsz olyan médiát használni?

2017. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


Amíg nincs gondod, hogy nem tudsz egy adott fájlt lejátszani, ne akard teleszemetelni codec packekkel a géped. Hidd el, semmire sem jók szinte.

2017. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

real media (.rm, .ram) fájlokat kodek nélkül) nem szokták tudni lejátszani.

Régen mással is volt problémám de már nem emlékszek.

2017. febr. 2. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:

A VLC (legalábbis a mai verziók) részleges támogatással rendelkezik Real Media fájlokra. Tehát elvileg le kéne játszania, még ha a beállításokban is kell kicsit trükközni. Mivel ez egy alapvetően streamelésre használt formátum...


Mondjuk, én speciel ezer éve nem láttam vagy kellett foglalkoznom Real fájlokkal. Utoljára min. 5-6 éve, hogy RealPlayert használtam.

2017. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!