Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-be tudnátok segíteni?

Balu14552991 kérdése:

Windows 10-be tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy pendrivom amire már rátöltőttem a Windows 10 64bittes verzíóját most egy másik gépre szeretném feltőlteni mi a teendő lépései érdekel útána be kell dugnom a gépbe aztán mi lesz ez útán?
2017. febr. 2. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Hogy érted hogy rátöltötted ?

Bootolható pendrájvot csináltál egy programmal, vagy csak az iso-t tetted rá ?

2017. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fersk ***** válasza:

Miért pontozta le valaki 'Pannóniás'-t? Jót írt...

Boot sorrendben elsődlegesre állítsd az USB-t, és a bootolható penről telepítheted a rendszert.

2017. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kész van a pendrive csak jó is csak útána mit kell tenni mármint bedugom a gépbe és elindul a telepítés magától vagy sajátgépbe is bekell mennem? nem pontoztam le senkit pozítívot küldök :)
2017. febr. 2. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:

azt a gépet amire akarsz telepíteni még nem használod.


Mármint nem dugsz bele semmit.


Bekapcsolod és beléps a BIOS-ba. Ez F2/Del gombokkal érhető el. Én sem tudom melyik, amint benyomtam a gombot, rögtön nyomogatom mind2 gombot és belép. Ott a Boot menüpontnél a Boot order-t átállítod és elsődlegesnek berakod az USB portokat. Ha nincsenek ott, akkor gép ki-->pendrive bedug-->gép be-->bios-->boot menü-->boot order (vagy vmi ilyesmi), és ott ki fogja dobni a pendriveodat-->átállítod az első helyre a pendrive-t->kilépsz (itt megkérdi, hogy mented-e)-->IGEN-->a gép magától újraindul-->betölti magának a pendrive-t.


Nem minden alaplap támogatja az USB-ről való bootot. de az újabbak (szerintem a 2012-től fölfelé), már mennek. Onnantól már adni fogja magát az egész, és menni fog.

2017. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ az utolsó részletesen leírta ezért hálás is vagyok neki lett a legjobb de mindenki kapott pozitívot
2017. febr. 3. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem
2017. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ha elsőre berakom a pendrivot akkot a többi helyre melyiket tegyem mármint a megmarad helyeken mindegy a sorrend?
2017. febr. 4. 22:28
 8/9 fersk ***** válasza:
Addig mindegy, amíg a pen benne van, ha kiveszed, a HDD-0 legyen az első.
2017. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kőszi más kérdés nincs
2017. febr. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!