Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ismer ilyen screenshot...

Valaki ismer ilyen screenshot készítő programot?

Figyelt kérdés

Olyan programot szeretnék, amely egérkattintásokra és billentyűgombokra screenshotot készít és egy adott mappába elmenti PNG formátumban.

Találtam egy ilyen programot. Az a neve, hogy Snappy, de a gombnyomáskor nem menti el egyből képként, hanem a programon belül eltárolja és ha leállítod a capturinget, akkor utána lehet exportálni a screenshotokat. Ez egy tök jó program lenne, csak valamiért minden screenshotot duplán készít el és nem sikerült rájönnöm, hogy miért.... Úgy listázza ki, hogy

0.screenshot ugyanaz, mint 1.screenshot

2.screenshot ugyanaz, mint 3.screenshot

4.screenshot ugyanaz, mint 5.screenshot

... stb ...


Tehát ugyanarról a screenshotról valamiért mindig kettőt készít.


Vagy én nem értem, vagy bugos.


A programban be lehet állítani, hogy az egérgomb lenyomásakor készítsen-e screenshotot, vagy pedig csak akkor, amikor az egérgombot felengeded.

(először azt hittem, hogy nincs lekezelve a programban rendesen ez, hanem egyszerre érzékeli mindkettő lehetőséget és lehet, hogy ezért készít minden képből kettőt... a lenyomáskor is meg a felengedéskor is, de nem ez az oka, mert ha billentyűzetgombra állítom be, akkor is duplán készít el minden screenshotot)


Nem tud valaki egyszerűen megoldani hasonlót?

Az egérkattintás eseménykor való screenshot-készítés elég lenne.



2017. febr. 2. 22:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad?

https://www.youtube.com/watch?v=DrXuXrf2b50

de után bedob egy másikat is a yt


ScreenMaster - Automatic Screenshot Capture Software

2017. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Nem. Ezek közül egyik sem készít egérkatt eseményre screenshot-ot.
2017. febr. 3. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!