Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aki ért az autocadhez segítsen...

Aki ért az autocadhez segítsen (lent)!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kész vagyok a tervemmel teljesen, viszont vannak beollózott dolgok is benne amiket más rajzokból szedtem össze. A vékonyabb vonal 0.15-ös, a vastagabb 0.3-as. Azt hittem elég lesz de alig vehető észre a különbség(most látom a plottolás után). Nem akarok kismillió vonalat külön-külön megszerkeszteni, de a layereknél egyszerűen nem bírok nagyobb vonalvastagságot beállítani. Egyszerűen ha rákattintok nem állítja át hiába okézom le, csak külön-külön lehet mindet. Légyszives segítsen aki tud, mert nagyon fontos!!!
2010. máj. 7. 13:11
 1/1 A kérdező kommentje:

közben sikerült megoldani xD de azért leírom hogy csináltam:

eszközök->cad szabványok->fóliarendezés->a cél fóliához betöltöd az eddigieket és átállítod a vastagságot

JEEEEEE most úgy felpontoznám magam de nem tudom

2010. máj. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!