Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen kép tisztító program van?

Milyen kép tisztító program van?

Figyelt kérdés
Van egy adott kép, ha megjelenítem Picassa kép programmal és ha rá nagyítok akkor be torzul,olyan lenne jó ami ki tisztázza.

2017. febr. 4. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
:DDD
2017. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most mi ebben a vicc? Rá nagyitok a képre el homályosodik! Valami érdekes programozó, jó volna ha adna választ!
2017. febr. 4. 17:37
 3/7 anonim válasza:
Nedves ruhát ajánlanék, de a mikroszálas kendő még jobb.
2017. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy ez nem lehetséges. Ha nem hiszed, olvass utána, hogy mik azok a pixelek (képpontok) és hogyan is működnek.
2017. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért vicces mert hülyeség. Ez csak a filmekben létezik hogy nagyításkor tisztul a kép. Amit digitálisan nagyítasz az torzul, van pár formátum ami nem így működik de a képek 99%-a nem ilyen. Sorry, ez van!
2017. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Filmekben énis láttam, azért kérdeztem is hogy létezik -e?!
2017. febr. 5. 18:03
 7/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
Dokumentumfilmeket leszámítva egy film sem jut eszembe, ahol valósághűen ábrázolnak bármit is.
2017. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!