Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Witcher 3 GOTY-ra dlc telepítés?

MuSky kérdése:

Witcher 3 GOTY-ra dlc telepítés?

Figyelt kérdés

Beard and Hairstyle Set dlc-t hogy tudom felrakni a goty editionre?

mikor telepíteni akartam azt írta nem található az alap játék amiből gog-os verzió kell.


pedig a goty-t is a gog adta ki úgy látom



2017. febr. 5. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod rátenni, mert alapból benne van minden DLC, ez is.
2017. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hmm valamiért mégsem találom benne azt a funkciót

minden videó csak egy bizonyos küldetés közben mutatta be

de olyan irreálisnak érződik, hogy csak abban az egy pillanatban mehetsz el barber-hoz

2017. febr. 5. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

A városokban találsz, ugyanúgy, mint boltokat, árusokat. Simán csak be kell menni, és beszélni a borbéllyal. Ott van az, játszottam vele.


A legelső hajvágásra a sztori részeként kerül sor, talán erről láttál videót, és a dolog csak utána válik általánosan elérhetővé.

2017. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hm igen csak az a gond, hogy én már előrébb járok a storyban mint ami azokban a videókban volt.


így az maradt a logikus magyarázat, hogy az alap játékban akkor nyílt meg a goty-ban viszont van miatta egy külön küldetés és majd a közben fog, vagy az után

2017. febr. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!