Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem települ a net...

Miért nem települ a net keretrendszer?

Figyelt kérdés

Win 10 em van elvileg ugye benne van 4.5 ig a net kerentrendszer nem kéne telepíteni, DE nekem mégis szükséges mert amit akarok az nem indul anélkül hogy ne telepíteném. Probléma csak annyi, hogy nem akarja telepíteni ? egyszerűen a windows nem találja és nem tölti le. ,,Szükséges file ok keresésénél tovább nem jutottam" Érdekes hogy asztali gépemen gond nélkül megy minden.

Választ előre is köszönöm !



2017. febr. 12. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan hogyan próbálod telepíteni?
2017. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy lehet máshogy telepíteni ? google - rákeresel - telepítőt leszedtem - rákkantintok - és keresi a szükséges fájlokat . aztán semmi nem történik. bent volt a gép egy teljes napig nincs az az isten hogy nem találja .

kezdi felkúrni az agyamat az egész dolog

2017. febr. 12. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

No, pont hogy rosszul csinálod. Windows 8 és Windows 10 alatt a hagyományos verzió nem telepíthető. Helyette ő maga tölti le a saját verzióját a Windows Update-ről.


Azt kell tenned, hogy simán csak megpróbálsz elindítani egy .NET3-as programot. A rendszer ekkor fel fogja ajánlani, hogy telepíti neked. Ezt kell elfogadni, és rendszerkomponensként fog települni.


Másik lehetőség, hogy a Windows összetevők telepítse alatt kipipálod. Elvileg akkor ugyanúgy feljön ez az "ajánlat", és szintén tudod tölteni és automatikusan települ.


Offline telepítésre nincs triviális megoldás, viszont ha felmész MDL fórumra, ott fogsz rá találni valamit.

2017. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!