Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Not Genuine esetén...

Windows 7 Not Genuine esetén mit lehet tenni? Nem vagyok hozzáértő.

Figyelt kérdés

A windows frissítések ki voltak kapcsolva, de a gépemet nem tudta elindítani. A normál indítás felett volt valami angol szöveg, hogy megjavítsa. Arra rákattintottam, és végül be is tudtam kapcsolni a gépet. Csak pár perccel később kiírta, hogy a Windows 7 not genuine. A háttérképemet is minden bekapcoslásnál újra kell rakni.


https://www.youtube.com/watch?v=Jmzb4vQ0fyc ennek a videónak alapján próbáltam megoldani, de már hiányzott a "Run as administrator" rész, és a cmd után rögtön felugrott ide: [link]



#Windows #windows 7 not genuine
2017. febr. 12. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Teljesen mást ír ki,mint a videóban. Mivel nem vagyok hozzáértő, de valahogy meg kellene oldanom, ezért megköszönném, ha valaki érthetően eltudná magyarázni lépésről lépésre,hogy mi a teendő.
2017. febr. 12. 14:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel aktiváltad? A legfrissebb Loader-el nem szokott ilyen hiba előjőnni. Próbáld esetleg azzal újra aktiválni.
2017. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs aktiválva. Eltudod esetleg mondani, hogy hogyan kell, és mivel? Angol nyelvű win 7 professional
2017. febr. 12. 14:51
 4/5 DjImipapa ***** válasza:
Használd a google keresőt, beírod hogy : loader by daz, ez jó szokott lenni, vagy: kms activator, vagy: microsoft toolkit...................
2017. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AntZ ***** válasza:
2017. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!