Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam egy kb.8 perces...

Csináltam egy kb.8 perces videót Windows Movie Makerrel, és már többször el is mentettem, de amikor megnyitom a már elmentett videót, csak hang van, kép viszont nincs. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg, de azt a probléma, hogy nem értesz hozzá. Ilyen egyszerű.

Egyáltalán nem tipikus hiba amiről beszélsz, ezért nem hiszem hogy választ kapsz majd.

Abba meg nem akarok belemenni hogy milyen render beállításokkal, milyen nyersanyagot, milyen célra, és egyáltalán. :)

2017. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sértődök meg, nem vagyok az a fajta. Tény, hogy tökéletesen nem értek hozzá, de azért még vannak olyan dolgok a számítástechnika világában, amiket megértek, ilyenek például a rendszer beállítások, a nyersanyagok formátuma, a cél, meg egyáltalán :) Korábban hihetetlen módon még nekem is sikerült videót készítenem, még így is, hogy nem értek hozzá. Ezért is csodálkozok, hogy mi lehet a baj. Azzal, hogy leírod, nem értek hozzá és pont, azzal semmit sem segítettél, úgyhogy igazából nem is értem, minek válaszoltál. De azért köszi :)
2017. febr. 12. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy program, miről te leírod hogy nem jól működik.

Ezen kívül a világon semmi infót nem adtál meg.

Erre mégis mit lehetne írni ?

2017. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Annyit azért tudunk, hogy 8 perces a videó. :)
2017. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!