Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legtesthezállóbb...

Melyik a legtesthezállóbb képnézegető, a Windows 10-hez?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Definiáld a "legtesthezállóbb"-at. Én mindenre IrfanView-t használok már ezer éve.
2017. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éppenséggel a beépített UWP képnézegető meglepően jó. Nem a nyújtott szolgáltatások, hanem a minőség terén. Nézz vele rossz minőségű JPEG képeket, és meg fogsz lepődni, mennyire szépen "feljavítja" őket. Tud mozgóképeket (GIF és társai) és videókat is lejátszani, az elődjeitől eltérően.


Ha több szolgáltatás kell, akkor a régi nagyok (Irfan, ACD stb.) elvileg még mindig léteznek.

2017. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AntZ ***** válasza:
Kinek mi jön be. Nekem az ACDSee.
2017. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Talán rosszul tettem fel a kérdést. Arra vagyok kíváncsi, hogy a Win 10-nek mi a Microsoft által kiválasztott, alapértelmezett képnézője? Lehet, a kérdésből kiderül, hogy nem igazán vagyok otthon a számítástechnikában!
2017. febr. 14. 19:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem, olyan UWP nincs!
2017. febr. 14. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!