Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Win 10 start menü megvált...

Üdv! Win 10 start menü megváltozott ill. az asztali ikonok sem jönnek be. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Ma drága jó édesanyám ügyködöt a laptopon. Annyit mondott hogy valamit bezárt és kikapcsolta a gépet. Az ismételt használatkor szembesültem vele hogy a start menüben eltünt egy függöleges oszlop amiben felsorolások voltak és az aszatoln sincs meg egy ikon sem. Nem szeretném elvinni emiatt szakihoz. Remélem valaki tudd segíteni amit előre is nagyon szépen köszönök!

[link]


2017. febr. 14. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ingyé van a support: [link]
2017. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb alsó sarokban megnyomod az action center ikont, és ott kikapcsolod a tablet üzemmódot.


Ez volt kb. a leginkább reklámozott funkciója a 10-nek. Jó, hogy te is úgy raktad fel, hogy azt se tudtad, mit raksz fel...

2017. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Igazad van nem tudtam mi kerül rá és még nem vagyok tisztában a használatával sem. 1,5 hónapja vettük a laptopot win 10 op.rendszerrel.

Remélem veled is ilyen kedvesek és megértőek az emberek!

További szép estét!

2017. febr. 14. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!