Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Database, Tudnátok ebben...

Database, Tudnátok ebben segíteni? (Query)

Figyelt kérdés

Feladatként ezt kaptam:

"Devise and test 2 queries using multiple tables and multiple criteria i.e. and/not/nor. Export the results of your queries to Excel."


Valaki eltudná ezt magyarázni nekem, hogy hogyan kell ezt csinálni?


Előzmény:

Egy üzlethez kellett készíteni egy adatbázist access-el ahol számon vannak tartva a vásárlók és adatai, termék adatai, meg hogy milyen panasz jött rá stb.


Viszont ezt nem értettem.

A feladatot nem tudom lefordítani magyarra mert nem tudom magyar megfelelőjét, bocsi.


Leginkább ezen akadtam meg: "multiple tables and multiple criteria i.e. and/not/nor"


A tanárom nem segít, sőt az órára se jár be. Mindig helyettesítőt kapunk (vagy még azt se), de amikor meg is jelenik a tanár (2 hetente) akkor is lekoccol és hazaküld minket.

Holnap este a határidő, de az egész osztály meg van lőve mert nem működik a database-ük, meg a kapcsolódások.



2017. febr. 16. 18:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!