Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Office a legjobb?...

Melyik Office a legjobb? Van-e nagyobb különbség közöttük?

Figyelt kérdés
Microsoft Office 2007? 2010? 2013? 2016?

2017. febr. 17. 21:34
 1/6 tabaki ***** válasza:

Hétköznapi használatban vajmi kevés a különbség, és ezek már mind a manapság dívó formátumokat használják. Én speciel úgy találom, hogy minél újabb, annál idétlenebb a menürendszere, de bizonyára van, akinek meg ez jön be.

Én egyébként LibreOffice-t használok, teljesen jól bevált, és még a menürendszere is a nekem való ódivatú.

2017. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hominida ***** válasza:
2017. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kőváry Orsolya ***** válasza:
2010-es és a 2013-as között történt egy elég nagy változtatás a diagramokat finomhangoló részben. Folyamatosan kerülnek bele újdonságok, fejlesztések, aki nem használja, az fölösleges hülyeségnek tartja, aki használja, az meg szereti.
2017. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
O 2016 pártján vagyok. Sok dolgot kijavítottak már a 2013hoz képest is. Imformatikus vagyok egy megyei közszolgáltatónál, napi szinten használom ahogyan a kollégáim is. Nincs rá panasz
2018. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Nekem a LibreOffice. Ár/érték arányban magasan veri a Microsoft bármely kiadását...
2018. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az office 97 is magasan sok az átlagjúzernek, de ha toppon szeretnél lenni akkor mindig a legújabb, csak bírd ésszel az átállásokat. Én nem bírom követni, leragadtam a 2010-nél.
2018. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!